• +90 543 413 3501
  • info@bestistif.com
  • Yedi Eylül Mahallesi 5671 Sokak No: 4 Torbalı/İzmir

Forklift Satış

Forklift Satış
Forklift satışımız, yaygın forklift servis ağı güvencesi ile Türkiye’nin her bölgesinde her ihtiyaca çözüm sunmaktadır. İşletmelerin istifleme ve depo ekipmanı olarak en çok ihtiyaç duyduğu ürün olan forklift araçlar için en güvenilir satış noktası olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalitesi ve gerçek yeteneklere sahip olması ile operatörlere ve işletmelere ayrıcalık sunan forkliftlerimiz ile her kategorideki depo ürünlerine çözüm bulmak mümkündür. İster LPG sistemli, ister Dizel ya da Elektrikli forklift seçenekleri arasından dilediğinizi satın alarak, verimli iş gücü konusunda en doğru seçimi yapmış olursunuz. Tim Forklift olarak Yale Forklift Markası Yetkili Satış Bayisiyiz.

Yoğun şekilde forklift ihtiyacı olan firmalar, uzun yıllar forklift ihtiyacı devam edecek olan işletmeler için forklift satın almak en avantajlı tercihtir.  Akülü, LPG’li ya da Dizel forklift seçenekleri arasından ihtiyaca uygun olanı satın alınarak, uzun vadede yatırım yapılmış olacaktır.

yale forklift modelleri

İhtiyaca Uygun Seçenekler
Güçlü performansı ve yüksek ekonomik ayrıcalığı ile şirketlerinizde fark yaratan çalışmalara ne dersiniz? Üstün performansa sahip forklift satışlarımız bu konuda sektördeki en iyi marka güvencesi ile yapılmaktadır. Sadece satış ile kalmayıp, satış sonrası destek ile de her an her zaman yanınızda olmayı hedefleyen bir markayız.

Forkliftlerimiz yüksek derecede manevra özelliğine sahip olup, her sektöre uygun kategoride üretilmektedir. Üstün kaldırma özelliği sayesinde, yük taşıma kapasitesi üst seviyede olup denge ağırlıklı özelliğe sahiptirler. Böylece taşınacak yükün ağırlığı hiçbir problem teşkil etmemektedir.

İşletmeniz için hangi forklift modelinin uygun olduğuna karar verdikten sonra dilediğiniz modelin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Size en uygun forkliftin hangisi olduğu deponuzdaki gereksinimlere göre değişiklik gösterecektir.

Hangi Forklifti Seçmeliyim
Daha dar alanlarda rahat hareket edebilen, kapalı depolarda sağlığı etkilemeyen egzoz gazı olmayan elektrikli denge forkliftler ile en dar yapı alanlarında dahi üstün performans sağlayabilirsiniz. Yenilikçi teknolojik tasarımı ile sürüş tutumu, bakım maliyetleri ve işlem performansı ile avantajlara sahip olabilirsiniz. Uzun vardiyalı işletmeler için 24 saat kullanım performansı sunan bu frokliftler uygun seçeneklerdir.

LPG’li forkliftler ise daha çok açık alanda kullanılması uygun olan modellerdir. Güç kaynağının LPG’li olması nedeni ile kapalı alanlarda tehlike oluşturabilmektedir. Ancak havalandırması uygun olan kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. 1 tok ile 15 ton arasında yük taşıma kapasitesi ile 7 metre yüksekliğe kadar kaldırma kapasitesine sahiptirler. Her türlü ataşman takabilme özelliği de bulunan bu forkliftler yüksek kapasitede yükler için uygundur.

Dizel forkliftler düşük yakıt tüketimi ile ekonomik kullanım sunmaktadır. 1.5 tondan 12 tona kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Titreşim azaltan süspansiyon sistemi ve geniş operatör alanı ile operatörlerin daha az yorulmasını sağlamaktadır. Yüksek yoğunluktaki operasyonlarda kullanım için uygundurlar. Daha çok ağır işler gerektiren durumlarda ve açık alanda kullanılan forkliftlerdir.

Forklift Satış Temsilcisi
Müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda forklift modellerimiz arasından en uygun nitelikte olanı incelenerek firmamızdan temin edilebilmektedir. Sektörünüz ne olursa olsun firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, size en uygun olan ekipmanlara ulaşmanızı sağlarız. Alanında uzman personelimiz ile forklift satın alma konusunda  çözüme en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında güvenilirlik ve kalite kuralları esas alınarak hizmet verilmektedir.

Satın alınmak istenen forklift modelleri için satış sonrası destek ile de yanınızdayız. Bu konuda aktif ve zamanında hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktayız. Dilerseniz forklift fiyat listemizi inceleyerek satın alma işlemi öncesi genel fikir sahibi olabilirsiniz. Seçtiğiniz model üzerinden, aklınıza takılan her ayrıntı ve soruya yanıt bulabileceğiniz personelimizin rehberliğinde satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Forklift sektörüne yıllarını veren firmamız kaliteden taviz vermeden, insan odaklı çalışmaları ile piyasanın en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. En yeni forklift araçları ile müşteri taleplerine ergonomik seçenekler sunuyoruz.

Satılık Forklift Satış Fiyatları
Almak istediğiniz forklift ve adedi konusunda profesyonel ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli fiyat bilgilendirmesi yapılacaktır. Her bütçeye uygun kaliteli ve ergonomik tasarımlarımız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Depolarınızda ya da işletmelerinizde ihtiyacınız olan her türlü istifleme kategorisine uygun forklift satış işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman satış ekibimiz tarafından size en uygun model ve markaya yönlendirilerek, yenilikçi çözüm ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İletişime Geç